Návod k použití Prostaffect

Návod k použití tobolek Prostaffect

Prostaffect je zcela nové řešení pro podporu zdraví prostaty v České republice. Na digitální trh jej dodal jeho pravděpodobný výrobce na jaře roku 2020. Je známo, že většina uvedených složek významně zvyšuje práci mužských urogenitálních a reprodukčních systémů. Výrobce také opakovaně uvedl, že také zlepšuje správné fungování prostaty. Potvrzuje to také většina dostupných recenzí zákazníků a recenzí na online fórech o intimitě. Komentáře, recenze a názory jsou většinou pozitivní. Nezahrnují žádné závažné stížnosti týkající se výskytu negativních vedlejších účinků, alergických reakcí nebo jiných kontraindikací. Pro správný účinek však musíte tobolky používat přesně podle pokynů.

Pokyny pro správné použití tobolek Prostaffect

Prostaffect je kapsle s inovativním vzorcem, který kombinuje dary přírody s moderní vědou. Měly by být konzumovány jednou denně, nejlépe půl hodiny před plánovaným jídlem. Doporučuje se pít tobolky s velkým množstvím vody. Příznaky bolesti zmizí po prvním týdnu užívání. Na hlubší akci si budete muset počkat déle. Závisí to na závažnosti onemocnění i na individuálních podmínkách těla.

Není nic jednoduššího než denně užívat tobolky Prostaffect pro zvýšení mužského libida. Jsou pokryty tenkým filmovým povlakem, který snadno ovlivňuje gastrointestinální systém. Jediná věc, kterou pojmenovaný výrobce řešení Prostate Better Performance uživatelům pravděpodobně doporučuje, je postupovat podle pokynů k použití. Byly sestaveny ve formě rozsáhlého průvodce pro použití a použití. Nádoba na produkt by měla být skladována na suchém a chladném místě. Neměl by být vystaven přímému slunečnímu záření.

Jak správně používat produkt? Existují tři snadné kroky.

Návod k použití tobolek
Krok 1 Krok 2 Krok 3
Nepřekračujte 2 (dvě) kapsle denně. Udělejte to asi 30 minut před pravidelným jídlem! Nezapomeňte zůstat fyzicky aktivní, jíst zdravé jídlo prostaty a pít hodně tekutin! Tento postup opakujte každý den alespoň po celý kalendářní měsíc!

Celý průběh užívání léku je 30 dní (jeden kalendářní měsíc). V případě potřeby můžete po chvíli kurz prevence opakovat.

Indikace pro použití

Příznaky prostatitidy se obvykle rozvíjejí postupně a lze je zjistit dostatečně brzy. Stává se však, že zhoršení zdraví nastane náhle, pak máme akutní prostatitidu. Ignorování všech příznaků může přispět ke zhoršení kvality spermií, výskytu krve ve spermatu a významnému snížení sexuální touhy. Příznaky prostatitidy:

  • Únik moči.
  • Častý tlak na močový měchýř.
  • Horečka a silná bolest v perineu.
  • Dráždí, pálí bolest při močení.
  • Zvětšená prostata při rektálním testu.
  • Obtížnost dosažení a udržení erekce.
  • Snížená kvalita sexuálního života.
  • Předčasná ejakulace.

Kontraindikace pro použití

Tobolky nemají kvůli svému přirozenému složení žádné kontraindikace. Jedinou podmínkou, za níž nemůžete produkt používat, je individuální nesnášenlivost jedné ze složek.